NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

7 ostrovů, všechny k zamilování

Pokud existuje místo, kde atmosféra přímo vyzařuje romantiku, je to na Kanárských ostrovech. Idylické pláže pro procházky ve dvou, čistá a jasná obloha, která vás zve, abyste se položili a pozorovali hvězdy, nádherná příroda s bujnou vegetací, kde se můžete ztrácet... Sedm kouzelných ostrovů, které můžete objevovat ve dvou a cítit se přitom jako nejšťastnější pár na zemi.

Navíc, ať už jste přijeli oslavit svou svatbu nebo na líbánky, máme pro vás širokou nabídku specialistů v oboru aby vše dopadlo tak, jak jste si vysnili. A to vše v báječném klimatu s více než 300 slunečnými dny v roce a průměrnými teplotami prostředí 23 °C které vám zaručí nezapomenutelné zážitky.

/
KLIMA JAKO STVOŘENÉ
PRO SVATBU

Počasí je vždy velmi důležitým faktorem při plánování svatby. A vzhledem k tomu, že Kanárské ostrovy mají klima, které je považováno za nejlepší na světě, pokud se rozhodnete uspořádat svatbu zde, budete se starat pouze o detaily. K tomu máte k dispozici širokou infrastrukturu profesionálů, včetně slavnostních prostorů, hotelů všech kategorií, těch nejlepší fotografů a cateringových služeb servírujících všechny druhy kuchyně. Nebo, pokud se rozhodnete nechat vše na zkušeném profesionálovi, máte na výběr z mezinárodních svatebních agentů, kteří se postarají o vše potřebné, aby tento den byl takový, jak jste vždy snili.

/
NEZAPOMENUTELNÉ
LÍBÁNKY

Líbánky nebo pár dní ve dvou na Kanárských ostrovech, může to být cesta vašich snů. Jen zde se můžete ztratit na panenské pláži daleko od všeho, procházet se romantickou přírodou a odreagovat se ve vířivce předtím, než vyrazíte na večeři do kouzelné restaurace nebo na skleničku na některou z teras pod jednou z nejvíce hvězdnatých obloh v Evropě.

Kromě toho mají ostrovy velkou nabídku aktivit pro společnou zábavu: projížďky na plachetnici, potápění, pozorování velryb zblízka… Nebo jednoduše můžete užívat intimity v některé z mnoha kouzelných nabídek ubytování nebo ubytování pouze pro dospělé, které naleznete téměř na všech ostrovech.

/
ANO, CHCI
KANÁRSKÉ OSTROVY

Pokud jste se již rozhodli uspořádat vaši svatbu nebo strávit líbánky na Kanárských ostrovech, navštivte milujikanarskeostrovy.com, web, kde naleznete rozsáhlý adresář profesionálů v oboru a jiné nápady a návrhy pro zorganizování romantického pobytu.
Přejít na milujikanarskeostrovy.com