NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Cactualdea Park

Cactualdea Park Muzea a turistická centra Gran Canaria
Cactualdea Park Muzea a turistická centra Gran Canaria
Cactualdea Park Muzea a turistická centra Gran Canaria

Největší kaktusový park v Evropě

Šest metrů. Tolik měří největší kaktus v Cactuldea Park, bezpochyby nejfotografovanější hvězda této neuvěřitelné zahrady. Každý návštěvník při návštěvě největšího kaktusového parku Evropy žasne nad obdivuhodnými velikostmi mnoha exemplářů, z více než 1200 druhů, které zde mají domov. Prostor o 15000 m2 v La Aldea de San Nicolás na západě ostrova Gran Canaria, který lze svižnou a zábavnou procházkou projít během hodiny.

Kaktusárium s palmami, aloe, pávy a želvami

Cactualdea nabízí mnohem víc než jen ostnaté rostliny z exotických míst jako je na příklad Madagaskar. Za zurčení vody proběhnete amfiteátrem, za kterým naleznete umělou sopku a hned za ní schody, které vás dovedou do přenádherné zahrady. Kaktusáriem vás provede kamenná cesta skrze nejrůznorodější kaktusy obklopené palmami, aloe a bodláky s dozorem pávů, kachen, želv a oslíků, kteří ačkoliv se zdají všemu vzdálení, jsou zde jako doma. Nakonec nezapomeňte navštívit jeskyni, osvěžit se v místní restauraci s terasou a koupit suvenýry.

Isla Gran Canaria

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE