NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Holiday World

 Holiday World Tematické parky Gran Canaria
 Holiday World Tematické parky Gran Canaria
 Holiday World Tematické parky Gran Canaria

Zábavní park v Maspalomas

Holiday World se nachází na jihu Gran Canaria a je ideálním místem pro ty nejmenší. Nabízí nejrůznější atrakce a aktivity pro děti jako projížďky na ponících, představení s papoušky nebo také Kino ve 4D. Pro starší je zde ruské kolo s výhledem na turistické centrum Maspalomas. K občerstvení je tu velký výběr restaurací a barů, protože se tento zábavní park nachází v obchodním centru. Děti i rodiče tak mohou strávit úžasný den na jednom místě, spolu a ve velkém.

Zábava pro nejmenší na ostrově Gran Canaria

Holiday World nabízí atrakce pro všechny věkové kategorie. Malé děti milují kolotoče, autodromy a kuličkové bazény. Pro starší, kteří si užívají výšky, je zde horská dráha nebo stoupající adrenalin při Sky Drop s volným pádem do 20 metrů. Den zakončíte ideálně s kuželkami na bowlingu. Ovšem pokud si dospělí raději zacvičí či stráví chvilku wellness, nabízíme také dětský koutek, kde se o vaše ratolesti postarají naši zkušení zaměstnanci.

Isla Gran Canaria

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE