NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Aqualava Waterpark

Aqualava Waterpark Vodní parky na Lanzarote
Aqualava Waterpark Vodní parky na Lanzarote
Aqualava Waterpark Vodní parky na Lanzarote

Apartmány s aquaparkem na Playa Blanca

Aqualava Waterpark je vodní park v apartmánovém komplexu Relaxia Lanzasur Club. Nachází se na Playa Blanca, v jižní části Lanzarote, a nabízí jedinečnou příležitost k odpočinku a zábavě. Zatímco kdokoli může mít přístup do parku, pouze uživatelé apartmánů mají volný přístup do svých zařízení. Tedy kromě trávení dne mezi vodními atrakcemi, si můžete vychutnat minigolf, supermarket, lázně, noční zábavu. Perfektní park pro nezapomenutelnou rodinnou dovolenou.

Vodní atrakce s bazény na Lanzarote

Vodní park Aqualava Waterpark má mnoho atrakcí pro všechny. Na dětská zóna s hradem a tobogany různých tvarů a velký kbelík, který neustále rozlití vodu. Río Lento je ideální nechat se unášet proudem o samotě nebo ve dvojicích. A skluzavky pro dospělé spolu se zábavným bazénem s umělými vlnami. Jako kuriozitu musíme zdůraznit, že je to udržitelný vodní park, vzhledem k tomu, že využívá geotermální energii místa k vyhřívání bazénů.

Isla Lanzarote

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE