NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Lanzarote Aquarium

Aquarium Akvária na Lanzarote
Aquarium Akvária na Lanzarote
Aquarium Akvária na Lanzarote

Akvárium, kde se na Lanzarote dá plavat mezi žraloky

Na pobřeží Costa Teguise, na východě ostrova Lanzarote, je možné v akváriu si zaplavat mezi žraloky. Lanzarote Aquarium nabízí možnost potopit se ke žraloku vouskatému, jenž měří metr osmdesát, nebo k dalším žralokům bambusovým. Je to jedinečná příležitost, jak se dostat do blízkosti druhů, se kterými se na širém moři příliš nesetkáte. Tato aktivita probíhá vždy pod dozorem odborníků a je možné ji provést bez jakékoliv předchozí přípravy nebo oprávnění.

Mořští živočichové v obchodním centru Costa Teguise

Akvárium na ostrově Lanzarote má 33 zařízení se stovkami mořských druhů. Některé jsou typické pro Kanárské ostrovy, jako například murény nebo tygří ryby, ale najdete zde i druhy tropické, například raka poustevníčka a ryby - klauny. Skleněný tunel prochází některými nádržemi. Žraloci, želvy a rejnoci plavou několik centimetrů od hlav návštěvníků. Navíc v interaktivních akváriích si můžete některé druhy, jako například mořské hvězdice, pohladit. Jedinečný způsob, jak poznat mořskou přírodu na Lanzarote.

Isla Lanzarote

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE