NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Casa de los Balcones

Casa de los Balcones, Turistické atrakce Tenerife
Casa de los Balcones, Turistické atrakce Tenerife
Casa de los Balcones, Turistické atrakce Tenerife

Historický skvost s balkony z rytého dřeva a typickým kanárským dvorem

V samém historickém centru městečka La Orotava na severu Tenerife se nachází architektonická perla 17. století s balkóny z rytého dřeva a zdobené květinami přitahující všechny pohledy. Uvnitř domu návštěvník nalezne nádherný kanárský dvůr s ukázkami typických uměleckých řemesel Kanárských ostrovů, od výroby vína přes výrobu krajek až po košíkářství. V různých pokojích Casa de los Balcones se lze naučit, jak se ručně vyrábějí tradiční produkty, a tak poznat, jak se žilo před dvěma sty roky.

Poznat tradice v několika panských domech

Před Casa de los Balcones lze navštívit Casa del Turista s úžasným výhledem na Teide hned z několika úhlů ze dvora. Casa del Turista také nabízí ukázku slavných pískových koberců, které se vyrábí u příležitosti každoročních oslav La Orotava. Dále je zde impozantní Casa Lercaro chlubící se slavnou kavárnou a restaurací, která vždy poslouží jako skvělé místo k panskému odpočinku.

Isla Tenerife

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE