NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Forestal Park

Forestal Park Tematické parky Tenerife
Forestal Park Tematické parky Tenerife
Forestal Park Tematické parky Tenerife

Zábavní přírodní pásmo v La Esperanza

Vyšplhat na nejvyšší vrcholky, dýchat vůni borovic a objevit moře stromů, které se na horizontu splývají s oceánem… V srdci lesa v La Esperanza na severu Tenerife se nachází Forestal Park, rekreační zóna dobrodružství a objevování mezi liánami a visutými lanovými drahami. Zasazený v krajině mezi tisíciletými stromy nabízí ideální místo pro alternativní volného času v kontaktu s přírodou.

Tematický park v Paisaje Protegido de Las Lagunetas

Forestal Park je největší tematický zábavní park na stromech na Kanárských ostrovech. Místo volného času pro aktivní odpočinek v borovicovém lese, dokonalé pro ty, co chtějí strávit den v přírodě. Nabízí více než 90 výškových aktivit, od horolezecké stěny, přes lanové mosty, až po visuté lanové dráhy, hned v několika trasách uzpůsobených pro všechny věkové kategorie a fyzické kondičky. Omlaďte svého ducha těmito novými sporty na čerstvém vzduchu. Nezapomeňte si vzít ale dlouhé kalhoty a sportovní obuv, ať si tuto zábavu užijete pohodlně a bezpečně.

Isla Tenerife

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE