NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Velké dobrodružství na jedném míste

Na Kanárských ostrovech každý den může být dobrodružní a plný překvapení. Jejích bujná zeleň, pláže, sopky, duny, hory a její moře plné života, dělají ostrovy ideálním místem pro rodinné dobrodružství. A díky jejích konstantní teploty a nekonečné slunečné dny, vás přílákají kdykoliv v roce přes školní prázdniny.

Procházet se přes duny na hřbetu velblouda, plavit se a vidět velryby, ponořit se do přírody, hrát se celý den na pláži, objevovat hvězdy,... Kanárské ostrovy nabízejí spoustu aktivit, aby se váš rodinný výlet proměnil na nezapomenutelné dobrodružství.
Navštivte se svými dětmi Kanárské ostrovy a vstoupíte do světa kouzel, kde nejmocnější silou je představivost a vše je určeno výhradně jen pro radost a zábavu. 7 ostrovů plných dobrodružství pro celou rodinu, kde se vaše děti budou cítit jako hrdinové v pohádkovém příběhu. 

VELKÉ RODINNÉ DOBRODRUŽSTVÍ
/
Zábava
pro malé i velké
Kanárské ostrovy mají širokou škálu zařízení pro volný čas a zajímavosti, ze kterých se rodiny mohou společně těšit: botanická zahrada k poznání flóry ostrovů a dalších exotických míst, zoologické zahrad a akvária, v nichž malí milovníci zvířat bude králi, vodní parky se závratnými tobogany pro odvážné a zábavné hry ve vodě pro všechny a další místa, kde se rodina může zabavit. Nebude snadné vybrat si.
Zoologické zahrady
Zábavní parky
/
DEN NA PLÁŽI
s rodinou
Den s rodinou na pláži je nejlepší způsob, jak udělat radost každému dítěti. Hrát bez přestávky pod sluncem, znovu a znovu se ponořit do vody, stavět nepřekonatelné hrady, vychutnat si lahodné zmrzliny ve stínu palmy... Většina pláží na Kanárských ostrovech jsou ideální pro rodiny, ale mnohé z nich jsou vybaveny veškerým vybavením, které budete potřebovat, včetně plavčíka.
Pláže pro děti
/
Učení v
přírodě
Nejlepší a nejvíce zábavný způsob, jak si vychutnat rozmanitost a originalitu krajiny na Kanárských ostrovech, je poznat některé z mnoha tras. Také v rodině. Tyto staré stezky přecházejí přírodními prostory přes trasy, které se zdají magické a mnohokrát se zdají krátké, snadné a velmi bezpečné. Přírodní bohatství ostrovů jsou taková, že jeho atrakce jsou téměř vždy velmi přístupné.

Na sedm ostrovech najdete stezky s perfektní úrovní obtížnosti proházení ve společnosti těch nejmenších. Tyhle jsou některé příklady:
/
Pohodlí a
klid
Nezáleží na věku, obyvatelé Kanárských ostrovů de nazývají „můj chlapeček“ nebo „moje holka“. Je velmi snadné se rozhodnout pro cestování s dětmi na místo obývané takovýma lidmi. Kromě toho Kanárské ostrovy jsou uznávány jako pohodlná a bezpeční destinace. Spolu s jeho rozsáhlou infrastrukturou v hotelech, apartmánech a turistických služeb také nabízejí klidní cestování přes území, které je součástí Evropské unie, které žije podle evropských norem a která svým návštěvníkům nabízí vysoce vyspělé zdravotnictví, včetně profesionálních a špičkově vybavených pohotovostních služeb. Láska, kterou obyvatelé projevují dětem, pomůže řeší potíže nebo potíže, které by mohly vzniknout.