NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde
/

Ze Vše

A Pro Všechny

Každý rok miliony turistů z celého světa navštíví Kanárské ostrovy, které lákají rozmanitými turistickými nabídky. Relax na pláži, golf, surfování vln, potápění v moři, plachtění, procházky přírodou... Ale přestože všichni shánějí různé motivace, většina nakonec udělá nějaké nákupy na ostrovech.

Nezáleží od vkusu, Kanárské ostrovy nabízí širokou obchodní nabídku, která vyhovuje pro vše chutně a kapsy. Hledejte věci na trzích, stravte odpoledne v komerční oblasti nebo objevujte typické kanárské produkty v tradičních obchodech.
NEJNIŽŠÍ
DANĚ
V EVROPĚ
Díky daňové režimu odlišnému od zbytku krajiny Kanárské ostrovy mají daň na spotřebu 7 %. Mnohem nižší daň než ve zbytku Evropy, která se promítá do nižší ceny u téměř všech zábavních ponuk, abyste si mohli užít více ze méně peněz.
/
Venkovní
POD ŠIRÝM NEBEM…
Na Kanárských ostrovech jsou dny dlouhé a s konstantní teplotou po celý rok. Z tohoto důvodu je velmi snadné najít venkovní trhy na všech ostrovech, ačkoli většina z nich se koná jen pár konkrétních dnů každého měsíce. Mnoho z nich mají tendenci prodávat řemesla, kulinářské výrobky, starožitnosti a dokonce i občas domácí spotřebiče nebo nábytek z druhé ruky. V případě, že nákup není vašim hlavním cílem, návštěva jednoho z těchto trhů může být způsob, jak objevovat vesnice nebo historické čtvrtě
Trhy
/
Nákupní Centra
Nákupy
Nákupy v značkových obchodech nebo exkluzivních buticích, pár metrů od rajského prostředí, je něco, co lze učinit pouze na Kanárských ostrovech. Městská centra soustředí ve svých hlavních ulicích oděvní prodejny s nejnovějšími trendy v módě, obchody parfémy a exkluzivními šperky a všechny druhy obchodů, které vytvářejí „cool“ atmosféru.

Kanárské ostrovy mají navíc velké a moderní oblasti, kde najdete kina, restaurace, dětské prostory, rekreační zóny... a nejlepší výběr národních a mezinárodních značek, abyste nechodili daleko za módou a zábavou.
Obchodní zóny
/
Produkty Kanárských
Ostrovu
Nemůžete odejít z Kanárských ostrovů bez památky. A co je lepší dárek než výrobek z ostrovů, kterým můžete někoho překvapit, nebo proč ne, pro sebe.

Kosmetika z aloe vera

Díky klimatickým podmínkám a průmyslu organické pěstování a bez chemikálií, aloe vera Kanárských ostrovů je mimořádné kvality.

Plavky Lenita & XTG

Je to značka plavek, která je nejvíc přítomna v pláži Kanárských ostrovů. Z tvorby návrhářů Lenita Burmany a Luis Mentado. Jejich design je pohodový, odvážný a extrémní.

Umělecké řemesla Kanárských ostrovů

Kanárské kroužky nebo klobouky „gracioseros“ jsou jasným odrazem tradice a kanárské kultury.

Gurmánské produkty

Kanárská kuchyně je plná vysoce kvalitních výrobků, jako rum Arehucas a vodka Blat, které se můžou pochlubit jako nejčistší na celém světě.

Doutníky z ostrova La Palma

Vyrobené ručně a tradičním způsobem, doutníky z La Palma mají pověst nejlepších na světě, vedle těch kubánských.

Vlastní umění

Dobrým příkladem kanárského umění jsou litografie Césara Manriquea a malíře Néstora Martín Fernándeza de la Torre.