NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

ATRAKTIVNÍ

ZÁKOUTÍ

Na Kanárských ostrovech jsou lokality, které byste si vzhledem k jejich kouzlu a atmosféře neměli nechat ujít. Jsou to místa nabízející atraktivní zajímavosti, místa určitým způsobem jedinečná: městské pláže relaxaci v houpací síti, se vším potřebným na dosah ruky, diskotéky a terasy pro tancování pod hvězdami až do svítání... A pro ty, kteří dávají přednost klidu, poklidné parky a sady, které zvou k procházkám nebo tam můžete jednoduše strávit příjemné chvilky.

Ubytujte se v té, která nejlépe odpovídá vašim představám a zaručeně si ji užijete, protože díky tomu, že Kanárské ostrovy přijímají každým rokem tisíce návštěvníků, všude naleznete vše potřebné pro strávení nezapomenutelné dovolené.

UŽÍVEJTE SI

S RODINOU

Pokud cestujete s dětmi, ubytujte se někde, kde budete mít vše na dosah ruky, a tak bude vše snadnější a dovolené si budete moci užít naplno. Toto místo vám také nabídne nepřeberné množství aktivit, které vám zaručí zábavu pro celou rodinu. Na Kanárských ostrovech je spousta míst, kde najdete vše potřebné, abyste se cítili pohodlně a všichni společně se bavili.

ŽIVOT V

JINÉM RYTMU

Atraktivita některých míst spočívá ve stylu poklidného života. Vše se odehrává v pomalejším rytmu a lidé, kteří zde žijí, mají nekonečně mnoho času, aby vám pomohli užít si dovolené. Tyto lokality byly po mnoho let místy setkání umělců z celé Evropy, kteří na ostrovech hledali inspiraci. Dodnes si zachovaly svou esenci, ale zároveň nabízejí všechny služby, aby váš pobyt byl maximálně pohodlný.

UŽIJTE

SI NAPLNO

KAŽDÝ DEN

K maximálnímu využití každého dne dovolené stačí, když navštívíte některou z mnoha lokalit, které nabízejí plán aktivit po 24 hodin denně nebo se tam ubytujete. Lehnout si na pláž a opalovat se, najíst se ve stánku s občerstvením s nohama v písku, dát si skleničku na některé z teras, večeřet v restauraci s mezinárodní kuchyní a den zakončit na diskotéce nebo s karaoke. A o tom, kdy půjdete do postele, rozhodnete vy.

ODREAGUJTE

SE

Pokud to, co potřebujete, je několik dní odpočinku, ni vám na Kanárských ostrovech nebudou chybět příležitosti. Můžete si vybrat z odlehlých vesnic v horách obklopených přírodou nebo poklidných vesniček na pobřeží, kde se schováte před světem a užijete si klidu ve společnosti vašich nejmilejších.