NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

La Atalayita

La Atalayita na ostrově Fuerteventura
La Atalayita na ostrově Fuerteventura
La Atalayita na ostrově Fuerteventura

Zdolejte vrchol La Atalayita

Město La Atalayita se nachází v údolí Pozo Negro, na východě ostrova Fuerteventura. Historie tohoto archeologického naleziště sahá až do doby původních obyvatel ostrova, kteří se nazývali „mahos“ nebo „majos“. V současné době naučné centrum umožňuje návštěvníkům vstup do staveb starších více než šest století. Je fascinující poznávat historii tohoto města, které sloužilo jako noční úkryt, úkryt před přírodními vlivy a útoky. Určitě stojí za to vylézt na vrchol, kde se vám naskytne mimořádný panoramatický výhled na toto místo.

Místo, kde poznáte historii

La Atalayita nabízí 1200 m2 autentické historie. Rozsáhlá oblast tvořená více než 115 budovami a výstavními prostory, kde mají návštěvníci možnost seznámit se stopu historie města. Doporučujeme vám, abyste si před návštěvou vesnice zajistili některou z brožur, ve kterých nejdete informace k různým typům budov, které se chystáte navštívit. To vám pomůže lépe pochopit historii této vesnice.

Isla Fuerteventura

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB
Ano

Ano

Ano

Ano

ZJISTĚTE