NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Muzeum města a moře

Muzeum města a moře na ostrově Gran Canaria
Muzeum města a moře na ostrově Gran Canaria
Muzeum města a moře na ostrově Gran Canaria

Historie města a jeho vztah k moři

Muzeum města a moře se nachází v pevnosti Castillo de Mata, historické enklávě, která byla součástí města a jeho obranného systému, a která se nachází poblíž čtvrtě Triana v Las Palmas na ostrově Gran Canaria. Muzeum návštěvníky seznámí s více než pěti staletími historie města spojené s mořem. Muzeum určitě stojí za vaši návštěvu. V tomto památkově chráněném objektu, který je klenotem hlavního města, se ponoříte do jeho minulosti.

Významné kulturní místo v hlavním městě

Pevnost Castillo de Mata byla zcela zrestaurována a tvoří významnou kulturní památku v Las Palmas na Kanárských ostrovech. Pevnost Castillo de Mata byla v minulosti součástí obranných zdí a hrála zásadní roli při útocích pirátů. Toto muzeum je určitě vhodným místem k prohloubení akademického vzdělávání díky různým vzdělávacím centrům. Kromě bezplatného vstupu a poznání historie města od patnáctého století až po současnost muzeum nabízí také prohlídky pro skupiny, které je třeba si předem domluvit.

Isla Gran Canaria

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB
sí

sí

sí

ZJISTĚTE