NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

KLÍDEK

PO CELÝ ROK

Kanárské ostrovy jsou zaručenou zábavou dnem i nocí. Slunce zapadne a nechá prostor hvězdnému nebi a široké nabídce míst s noční zábavou k sdílení nezapomenutelných okamžiků s kýmkoli chcete.

Magická noc pro intenzivní život a vždy venku díky své mírné teplotě po celý rok, vás zve k rozhovoru terase, k užívání si romantické večeře, tance až do rána nebo k poznání nových lidí a nechat se unést...
Vítejte! Tohle je ideální klima pro velkou zábavu.
ZAČNĚTE U
/ VYNIKAJÍCÍ
VEČEŘI...
Co lepší způsob, jak začít noc, než vynikající večeří? Na Kanárských ostrovech naleznete široký výběr mezinárodních restaurací, které potěší vaše chuťové buňky s recepty prestižních šéfkuchařů, některé z nich s michelinskou hvězdou. Ale pokud dáváte přednost, můžete se také najít restaurace nabízející tradiční kanárské kuchyně a regionální produkty nejvyšší kvality.
Viz restaurace
POKRAČUJTE S
/
DRINKEM POD
POD ŠIRÝM NEBEM…
Dobrá hudba, dobrá atmosféra a nejlepší výhled. Noc na Kanárských ostrovech se jenom začala. Po výborní večeři si vychutnejte skleničku „chill out“ pod širým nebem a pozorujte jedno z nejvíce hvězdných neb Evropy. Na terase hotelu, na promenádě, v blízkosti diskoték nebo poblíž pobřeží. Pro všechny chutě a styly.
AŤ JDE ZÁBAVA
/DÁL!
Noc postupuje a možnosti se množí. Kluby a diskotéky mají dlouhou tradici na Kanárských ostrovech v posledních letech, na jejich deskách vystupovali nejžádanějších DJ-ové. Díky dobrému podnebí a neustálému příjezdu turistů, tyto sály jsou navíc vždy populární a živé atmosféry. A některé dokonce mají venkovní taneční parkety.

Ale pokud se vám taneční hudba nelíbí, neboj se, jsou tu také sály ve více tradičním stylu nebo jazzové kluby.
Nejnižší
/
daně
v Evropě
Díky daňové režimu odlišnému od zbytku krajiny Kanárské ostrovy mají daň na spotřebu 7 %. Mnohem nižší daň než ve zbytku Evropy, která se promítá do nižší ceny u téměř všech výrobků, abyste si mohli koupit více ze méně peněz.