NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde
/

Venkovní

POD ŠIRÝM NEBEM…

Na Kanárských ostrovech se můžete obnovit uvnitř i venku v mimořádných podmínkách. Kromě široké nabídky wellness středisek, ostrovy mají čtyři přírodní zdroje s terapeutickým využitím, což je skutečný venkovní lázeň: voda, vzduch, slunce a písek.

Unie mezi výbušní povahou ostrovů a dlouholeté zkušenosti v wellness cestovním ruchu, učiní tohle místo ideálním pro spojení relaxace s nezapomenutelnou dovolenou. Nechte se hýčkat samotní přírodou ostrovů nebo nejlepšími odborníky.
Jistě si to zasloužíte.

MOŘE

Mořská vod a zejména voda Atlantiku obsahuje 89 prvků přítomných v našem těle, stejně jako vitamíny a mikro organismy, které uvolňují antimikrobiální a hormonální látky, které pokožka může absorbovat u využít je. Koupání v moři zlepšuje problematickou kůži s akné, dermatitidu a rány, pomáhá odstranit toxiny, ale i relaxovat.

VZDUCH

Oživte se fyzicky a psychicky díky čistotě pasátů. Mořský vánek, který přichází na pobřeží Kanárských ostrovů je naplněn minerální solí a ionty s relaxačními účinky a antioxidanty. Z tohoto důvodu je velmi prospěšný pro dýchací systém, stejně jako pro vyživování pokožky a její hloubkové hydratování.

SLUNCE

Sluneční paprsky jsou přítomné na ostrovech po celý rok, pomáhají naše tělu přirozeně produkovat vitamin D. Tento vitamin je zapotřebí pro vstřebávání vápníku a k prevenci onemocnění jako je osteoporóza, hypertenze nebo bolest svalů. Kromě toho sluneční záření stimuluje sekreci endorfinů, neurotransmitteru, který vytváří pocit pohody.

PÍSEK

Dejte si pískové lázně při relaxaci se zvukem vln moře. Plážový písek je impregnován blahodárnými vlastnostmi mořské vody, a proto je jedním ze nejvíc využívaných způsobů mnoha wellness středisek. Písek, horké slunce jsou velmi prospěšné proti revmatismu, artritidě a neuralgiím. Je to také vynikající přírodní exfoliant a nejlepší povrch pro chůzi a cvičení svých noh.

/
Wellness
Centra
Na Kanárských ostrovech najdete širokou nabídku ve wellness centrech s nejnovější inovací v ošetření a profesionální zacházení v pohodlném prostředí. Většina z těchto center využívá všech zdrojů přírody na ostrovech v jejich terapie, spolu s ostatními druhy více technologických léčebných procedur.
Viz centra
Některé z procedur,
které klienti na
Kanárských ostrovech nejvíc vyžadují, jsou:

Thalassoterapie

Tato terapie používá různé prvky moře, společně či každý samostatně, jako základ: voda, řasy, bahno a další látky extrahované z moře. Centra nabízejí vodu v blízkosti pobřeží, sterilizují ji a ohřejou, pak použijí v podobě vany, sprchy nebo trysky.

Vinná terapie

Vinná terapie je velmi účinná léčba očisťuje pokožku díky externímu použití, které pomáhá stimulovat oběh, shodit z břicha a zpevnit hýždě. Během této terapie se na kůži aplikuje hroznová nebo šťáva z vína.

Geoterapia

Vulkanické území Kanárských ostrovů, bohaté na geotermální vody a minerální látky a prvoelementy, je jedním z nejpopulárnějších terapií. Aplikována přímo na kůži v podobě hlíny, pomáhají zlepšit vzhled kůže a stav kostí a svalů.

Aloeterapia

Aloe vera, která roste příznivě na ostrovech díky svým klimatem, je velmi prospěšná pro pokožku. Tato terapie se skládá z čistění těla s mlékem a tonikem, peelingu, zábalu s aloe vera a relaxační masáže pro ukončení.