La Galga

Zemědělská vesnička a vavřínový les
V severovýchodní části ostrova La Palma je vrchovina plná vegetace jasně zelené barvy a úrodná půda na srázovitých roklích s listnatými stromy. Zde se také nachází vesnička La Galga, což je zemědělská oblast, kde se vytrvale provádějí těžké zemědělské práce a sklízejí se plodiny této čarokrásné krajiny, které se pěstují na terasách. Poblíž se nachází Cubo de La Galga, vavřínový les, který rozhodně stojí za návštěvu.
Tradiční architektura na ostrově La Palma
Vesnička La Galga se nachází mezi roklemi a kopci a je v ní několik osada. Hlavní část je malá a upravená, obklopuje kostel San Bartolomé pojmenovaný po svém patronovi. Je to malá poustevna postavená ve stylu tradiční architektury ostrova La Palma: střešní tašky, vybílené kamenné zdi a dřevěné balkony, stejně jako u mnoha jiných domů v této vesničce. Dostaví-li se chuť k jídlu, ochutnejte zdejší vynikající grilovaná masa.
Public transport
Shop/shopping
Localidad
Puntallana

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respeta a los animales, no los molestes ni los alimentes. Si ves algún ejemplar herido, puedes avisar en el teléfono de emergencias 112. Tampoco arranques flores o plantas.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte a pečujte o historické a kulturní dědictví místa, stejně jako o různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení...).
5
9
262
10045