Villa de Mazo

Turistické městečko řemeslníků
V jihovýchodní části ostrova La Palma se nachází vynikající turistické řemeslné městečko tohoto ostrova, jež nese název Villa de Mazo. Pěstují zde řadu tradičních řemesel, městečko je známé svými krajkami a také tím, že zde sídlí dle odhadu nejvyšší počet řemeslníků z celého ostrova. Malé historické centrum je útulné a vyzývá k procházkám. Dlážděné ulice, kde lze vstřebávat atmosféru tradice a historie ostrova La Palma.
Lákadla pro turisty v městečku Villa de Mazo
Městečko Villa de Mazo se nachází jen několik minut cesty od letiště na ostrově La Palma a nabízí hodně turistických lákadel. Náměstí kolem dokola lemují nádherné klasické budovy např. Radnice. Dům Casa Roja je epicentrem řemeslné tradice, zde lze zakoupit různé ručně vyrobené předměty. V přírodním parku Parque Natural de Cumbre Vieja je dobře značená síť různých stezek, díky níž lze poznávat zdejší rozmanitou přírodu. Navštivte archeologický park Cueva de Belmaco a poznejte jeskynní umění a život domorodců v minulosti na ostrově La Palma.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte v okolí jakýkoli odpad, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček, které představují vážnou hrozbu pro volně žijící zvířata.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respeta a los animales, no los molestes ni los alimentes. Si ves algún ejemplar herido, puedes avisar en el teléfono de emergencias 112. Tampoco arranques flores o plantas.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Respektujte a pečujte o historické a kulturní dědictví místa, stejně jako o různé prvky veřejného mobiliáře (informační panely, zábradlí, sedadla, osvětlení...).
5
10
262
10045