NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Oceán byl hlavním protagonistou během celé cesty, ale právě teď se loď chystá zakotvit na pevnině.

Co to je,
to v dálce?

Přesně tak... na dohled jsou:

Kanárské ostrovy

Přemýšlíš o tom, že bys jel/a výletní lodí na Kanárské ostrovy?

Pokud tvá výletní plavba má zastávku na jednom nebo na některých z Kanárských ostrovů, budeš moct maximálně využít svou cestu, protože na malém prostoru nalezneš velkou rozmanitost přírody a programů co dělat.

Užij si kanárské podnebí na pláži, ve městě nebo ponořením se do bujné přírody.Užij si kanárské podnebí na pláži, ve městě nebo ponořením se do bujné přírody.

Je to nezapomenutelná zastávka

Vystoupit a procházet se po vulkánu, následovat kroky Kolomba, plavat na nekončících plážích, pocítit to nejlepší klima světa, ochutnávat vína a sýry u moře, opravdu se smát, objevit dílo Manriqueho, chodit uličkami až se ztratíš, znovu se propojit s přírodou...

1

Jaký budetvůj den?

Bude klidný a budeš ležet na zlatavém písku? Zběsilé odpoledne plné nákupů? Ať už bude tvá zastávka vypadat jakkoliv, je jisté, že tě bude provázet nejlepší klima na světě, protože průměrná teplota na Kanárských ostrovech je 19 °C v zimě a 23 °C v létě.
2

Perfektníplán

Na kanárských ostrovech je bezpočet aktivit a možností ať už je program, který hledáš, jakýkoliv: relaxace, pláže, výlety, stezky, programy pro rodinu...seznam je hodně dlouhý!
3

Využij svůj časna maximum

Hodně aktivit je blízko přístavů, proto svůj krátký pobyt na ostrovech mnohem víc využiješ. Pokud budeš chtít po ostrovech cestovat, můžeš využít taxíky, autobusy a půjčovny aut a motorek.
4

Nezapomeňse vrátit!

Důležitá rada: nezapomeň se vrátit na loď, tvoje výletní loď pokračuje dál v plavbě! I když by tvoje zastávka byla krátká, zanechá v tobě pocit, který tě bude navždy provázet: pokud jsi jednou byl/a na Kanárských ostrovech, tvé tělo se bude chtít vždy vrátit, a to nejlepší co můžeš udělat, je poslechnout ho.