NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

DEN NA PLÁŽI

NA KANÁRSKÝCH OSTROVECH

Na Kanárských ostrovech si můžete vychutnat mnoha kilometrů velkolepé pláže a strávit den s rodinou, projet se po břehu, lehnout si a odpočinout nebo ztratit se se svým partnerem v idylické krajině. Navíc příjemné teploty v každém ročním období, jasná obloha a více než 3000 hodin slunečního svitu ročně, abyste si mohli užívat nekonečné pláže Kanárských ostrovů téměř vždy.
Připojte se k nám v tenhle den na pláži!
Máte chuť se hrát?
Půjdeme na pláž!
Kanárské ostrovy nabízejí nekonečné možnosti pro den na pláži. Stačí se rozhodnout, co chcete: ztratit se na nedotčené pláži a zapomenout, bavit se s dětmi na rodinné pláži se všemi druhy služeb nebo jednoduše relaxovat a užívat si jednu nejpopulárnějších pláží.
Určitě máte hlad
Pojďme jíst!
Máte tolik možností kolik je pláží. Můžete sedět v restauraci s výhledem na moře a ochutnávat kanárské jídla, jako guláš, brambory s omáčkou nebo místní ryby jako „vieja“ nebo „salema“. Ale pokud chcete raději jíst s nohama v písku a v blízkosti vody, určitě najdete nějaký bar, kde můžete ochutnat lahodné tapas z chobotnice, grilované kuželnatky, sardinky na grilu, „salpicón“... a tím zahájit odpoledne s dobrou chutí v ústech.
A když se chcete osvěžit...
VYKOUPAT SE!
Je-li jsou známé pláže Kanárských ostrovů pro něco, je to jeho čistá a průzračná voda s konstantní teplotou po celý rok kolem 20 ºC, která vás zve k osvěžení a pěstování vodních sportů. Z tohoto důvodu, na mnoha plážích, najdete školy surfování kde můžete začít cvičit nebo zlepšit svou techniku na desce.
Windsurfing
Kitesurfing
VÝLETY LODÍ
POZOROVÁNÍ VELRYB
A pokud jste se rozhodli vidět moře z jiného úhlu pohledu, můžete se potápět a objevit jeden z nejcennějších mořských ekosystémů na světě na jednom z mnoha výletů pořádaných potápěčskými školami.
KOUZELNÉ
ZÁPADY SLUNCE
Večer, po dni stráveném odpočinkem nebo zábavou, je jedním z nejvíce zvláštní okamžiků, které můžete prožít na pláži. Je to ideální čas na procházku podél pobřeží nebo na sedění a pozorování moře a vidět, jak slunce pomalu mizí za obzorem.

Na Kanárských ostrovech západy slunce jsou moc charakteristické, protože slunce taje do moře a vytvoří houf lesku a jiskry pomerančové barvy nad vodou.

Perfektní konec pro perfektní den na pláži.