Puerto de Talavera

Historický přístav v Barloventu
Přístav Talavera je historickým dědictvím ostrova La Palma, protože odtud ve 40. letech 20. století odešlo mnoho rodin za lepší budoucností a ve 20. století sloužil také jako obchodní přístav. Tyto kulisy se dnes změnily a umí vykouzlit úsměv těm nejmenším, kteří je využívají jako hřiště. Na tomto krásném místě si můžete užít příjemné koupání v tyrkysově modrém moři a obdivovat rybářské domky postavené na skalách.
Obzvláště krásné je dostat se do přístavu soutěskou, vždy však s opatrností, pokud je moře rozbouřené a jsou vlny. Kromě toho si mnoho místních obyvatel z tohoto místa udělalo svůj prázdninový cíl, protože v jeho okolí se nacházejí jeskyně a chaty.
Parking
Solarium
Sin vigilancia
Oleaje moderado
Localidad
Barlovento

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Neházejte do moře žádné předměty ani odpad jakéhokoli druhu.
- Respektujte zvířata, neobtěžujte je a nekrmte je. Pokud uvidíte zraněné zvíře, můžete zavolat na tísňovou linku 112. Netrhejte květiny ani rostliny.
- Nesbírejte ani neodnášejte kameny nebo jiné prvky z přírodního prostředí. Neměňte prostředí tím, že je budete hromadit a vytvářet z nich smutně proslulé "věže".
- Ve sprchách nepoužívejte mýdlo.
- Přednostně používejte opalovací krémy vhodné pro mořské prostředí.
- Snažte se nerušit klid prostředí nadměrným hlukem (hlasitá hudba, křik...) nebo rušivými činnostmi, jako jsou míčové hry.
- V mnoha přírodních koupalištích je zakázán vstup s domácími zvířaty. Ujistěte se, že je smíte mít s sebou.
5
9
262
10045