NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Sportovní přístav Corralejo

Puerto deportivo Corralejo Marinas y puertos deportivos de FuerteventuraSportovní přístav Corralejo Mariny a sportovní přístavy na Fuerteventura
Sportovní přístav Corralejo Mariny a sportovní přístavy na Fuerteventura
Sportovní přístav Corralejo Mariny a sportovní přístavy na Fuerteventura

Sportovní marina mezi Fuerteventurou a Lobos

Pouhých pět minut pěšky od Corralejo, na severu ostrova Fuerteventura, existuje sportovní marina ideální pro ukotvení lodi a prohlídku ostrova. A proč nevyužít příležitosti a nepodívat se na ostrov Lobos, jehož kotviště se nachází pouhých 15 minut jízdy lodí. Sportovní přístav Corralejo má kapacitu 215 kotvišť pro lodě o maximální délce 15 metrů. Klientům nabízí záchody a sprchy. Minimální hloubka je zde 0,5 metrů. V této marině je prostor vyhrazený pro trajekty, které místo propojují s ostatními přístavy.

Výlety a zábavní aktivity ve sportovním přístavu

Příjemné klima na Fuerteventuře vybízí k vyjížďkám po moři a užívání si slunce po celý rok. Na molu v přístavu Corralejo najdete nabídku různých výletů a zábavních aktivit, díky kterým si návštěvu ostrova ještě více užijete. Při kotvení v této marině dávejte pozor, protože naproti vstupu do přístavu je skalnatý útvar, kterého byste si nemuseli všimnout.

Isla Fuerteventura
215

215

0,5 m.

0,5 m.

ZJISTĚTE