NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Sportovní přístav Marina de los Gigantes

Sportovní přístav Marina de los Gigantes, Mariny a sportovní přístavy na Tenerife

Marina v blízkosti útesů Los Gigantes

V blízkosti monumentálních útesů Los Gigantes, na západě ostrova Tenerife, se nachází sportovní přístav Marina de los Gigantes. Nádherná krajina útesů a příjemné klima Tenerife jsou zárukou toho, že plavba v této části ostrova bude příjemným zážitkem. Přístav má k dispozici 368 kotvišť rozmístěných do pěti přístavišť s pitnou vodou a elektřinou. Kromě toho zde najdete ‘travelift’, čerpací stanici a mechanické služby. To vše přímo na mole.

Restaurace a sporty přímo ve sportovním přístavu

Přímo v přístavu existuje řada restaurací, které nabízejí národní i mezinárodní kuchyni, koktejly a živou hudbu. Také si zde můžete půjčit auto, zaplatit si lekce vodních sportů nebo výlet za delfíny a velrybami, kteří se vyskytují v blízkosti Los Gigantes. Bezpečnostní služba ve sportovním přístavu Marina de los Gigantes má pohotovost 24 hodin denně, takže návštěvníci si mohou v klidu užít zdejší nabídku volnočasových aktivit.

Isla Tenerife

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB
372

372

8 m./ 5 m.

8 m./ 5 m.

ZJISTĚTE