NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Spa Bahía Vital

Spa a centra talasoterapie na ostrově Fuerteventura
Spa a centra talasoterapie na ostrově Fuerteventura
Spa a centra talasoterapie na ostrově Fuerteventura
Spa a centra talasoterapie na ostrově Fuerteventura

Luxusní lázně s výhledem na Lanzarote a ostrůvek Lobos

Perfektní kombinaci zdraví a krásy naleznete v Bahía Vital, mimořádných lázních hotelu Gran Hotel Bahía Real na severu ostrova Fuerteventura. Nádherné a luxusní zařízení se rozkládá na 3 000 metrech čtverečních a nabízí jednu velkou přidanou hodnotu: úžasné výhledy na ostrov Lanzarote a ostrůvek Isla de Lobos. Uvidíte je za velkými prosklenými plochami, zatímco budete proplouvat mezi tryskami a mocným vodopádem uprostřed velkého klimatizovaného bazénu. Prosvětlený a elegantní bazén se rozlévá mezi sloupy a celou atmosféru doplňuje jemná vůně a relaxační hudba.

Mezinárodní masáže na severu ostrova Fuerteventura

Panující klid a pohodu si ještě více vychutnáte po sauně (jsou zde různé druhy saun) a po setmění z bílých lehátek umístěných k odpočinku nebo po osvěžení v bazénu s ledovou vodou. Jedním z pilířů lázní je tým masérů: zkušené ruce schopné přizpůsobit rozmanité procedury potřebám klienta. Neodoláte pověstné indické masáži hlavy champi nebo havajské masáži lomi lomi, která vás absolutně uvolní, opomenout ale nesmíme ani zázračné rituály, koupele a terapie.

Isla Fuerteventura

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE