NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Corallium Thalasso Villa del Conde

Corallium Thalasso Villa del Conde Spa a centra talasoterapie na Gran Canaria
Corallium Thalasso Villa del Conde Spa a centra talasoterapie na Gran Canaria

Apartmány v centru talasoterapie v Meloneras

Mezi mořem a bazénem nádherného rezortu Lopesan Villa del Conde v Meloneras na jihu ostrova Gran Canaria se nachází úžasné lázně. S vytříbeným lineárním designem a ultramoderním interiérem vám Spa centrum Corallium Thalasso Villa del Conde v apartmánech s výhledem na oceán zajistí snové okamžiky. Ubytování v soukromí v apartmánech s možností využití solária a bazénů s mořskou vodou je skvělé, abyste si mohli dopřát lázeň Paraíso Oceánico (Oceánský ráj): jedna hodinu jacuzzi pro dva, velkolepé výhledy na moře a francouzské šampaňské Moët & Chandon.

Zážitek Thalasso v lázních na okraji moře

Bazén s mořskou vodou a různými teplotami, s ničím nerušeným výhledem na oceán odděluje od venkovního prostoru jen prosklené průčelí. Dopřejte si zde „Zážitek Thalasso“, termální okruh skládající se z parní lázně, finské sauny, chvilky plavání v bazénu a z některé z nabízených masáží. V pavilonech hned vedle zahrad si můžete vychutnat aromatickou sprchu nebo inhalovat slanou vodu, i když tím pravým luxusem je lehnout si na terasu, zavřít oči a vnímat slunce a mořskou brízu.

Isla Gran Canaria

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE