NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Gloria Thalasso Amadores

Gloria Thalasso Amadores Spa a centra talasoterapie

Lázně s výhledem na pláž Amadores

Dát sbohem stresu masáží shiatsu na lůžku pod širým nebem, se zvuky moře v pozadí a s výhledy na působivou pláž Amadores, to je nenahraditelný luxus lázní Gloria Thalasso Amadores. Fantastické centrum talasoterapie v hotelu Gloria Palace Amadores na jihozápadě ostrova Gran Canaria se rozprostírá na ploše 1 800 metrů čtverečních, odkud zachytíte odlesky stimulujícího relaxačního bazénu. Relaxační okruh s mořskou vodou je vybaven tryskami a křesly s mikrobublinkami.

Procedury v kabině a relaxační místnost s avantgardním designem

Prosklené průčelí termálního ráje vám otevírá výhled až na pobřeží moře. Po absolvování okruhu můžete skočit do studeného a teplého bazénu, zajít si do fitness s velkými stěnami s výzdobou graffiti, nebo se poddat některé z procedur prováděných ve 30 kabinách. Zábaly z mořských řas, čokoládový peeling, peeling z aloe vera nebo květin, orientální a ajurvédské masáže, akupunktura (pouze na objednávku) nebo jen rozjímavé okamžiky v relaxačním sále s avantgardním duchem, který zde nelze popřít.

Isla Gran Canaria

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE