NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Roca Negra Hotel & Spa

Roca Negra Hotel & Spa Spa a centra talasoterapie na Gran Canaria

Lázně s flotáriem v Agaete

Moderní, minimalistické a velmi elegantní, to jsou přívlastky lázní hotelu Roca Negra, kde naleznete vše potřebné, abyste z nich vyšli jako znovuzrození. Lázně se nacházejí na severovýchodě ostrova Gran Canaria v okouzlujícím městečku Agaete a jsou plně integrovány do střízlivého čtyřhvězdičkového hotelu. Jedno z jejich největších lákadel se skrývá ve flotáriu: absolutní uvolnění a magický pocit beztíže v rytmu jemné hudby a v příjemné teplotě.

Odpočinkový sál a sprchy Vichy v moderním hotelu

Moderní ráz hotelu se jasně projevuje v jeho lázních. Zvlněné linie a zářivá bílá barva skrývají krásný termální bazén, relaxační halu obklopenou krásnou přírodou, vodní lůžka, osvěžující sprchy Vichy, saunu, turecké lázně a lázně hammam. Ještě rozsáhlejší je ale nabídka procedur. Od orientálních rituálů po antioxidační procedury, masáže proti stárnutí nebo bahenní či čokoládové zábaly. O nic méně přitažlivé jsou exotické „rozmary": Tisíc a jedna noc slibuje probuzení smyslů za pomoci mystických esencí.

Isla Gran Canaria

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE