NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Thalasso Gloria San Agustín

 Thalasso Gloria San Agustín Spa a centra talasoterapie

Talasoterapie a krása à la carte v San Agustín

Sluneční paprsky pronikají velkými skleněnými plochami impozantní a avantgardní kopule, zastřešující největší centrum talasoterapie v Evropě - Thalasso Gloria San Agustín. Velkolepá moderní budova o rozloze více než 7 000 metrů čtverečních se nachází na pobřeží v hotelu Gloria Palace San Agustín na jihu ostrova Gran Canaria a jen pár minut od Maspalomas. Nabízí dietní programy a estetická ošetření za použití účinných látek z moře od prestižní firmy Thalgo.

Bublinková koupel v relaxačním bazénu

Nejvíce oceňovaným klenotem centra je relaxační bazén (Puesta en forma), který pokračuje až ven na dosah slunečních paprsků. Obrovský dynamický bazén pro osoby starší 15 let má trysky s mořskou vodou, které namasírují celé vaše tělo, vodopády a křesla s mikrobublinkami. A z velkého bazénu pokračujete do pěkně vyhřáté vody (37 stupňů Celsia) ostatních čtyř bazénů, nebo raději do fitness anebo sauny. Nechybějí ani lákavé procedury v kabině: relaxační masáže, peeling s esenciálními olejíčky nebo čokoládové zábaly.

Isla Gran Canaria

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE