NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Hotel Jardín Tecina

Hotel Jardín Tecina Spa a centra talasoterapie na ostrově La Gomera

Lázeň Kleopatra v klubu Buganvilla

Mléko, mořský kolagen a parfémované olejíčky pro hedvábnou pokožku. To slibuje lázeň Kleopatra, pravá delikatesa luxusního hotelu Jardín Tecina. Nachází se v turistické oblasti na pláži Santiago na jihu ostrova La Gomera a jeho Club Buganvilla nabízí atraktivní procedury: ajurvédské a terapeutické masáže, odvodňovací zábaly, manikúru, pedikúru a saunu. Ale nejexkluzivnější jsou měsíční rituály: Rituál Luna Creciente (Dorůstající Měsíc) pohladí vaše tělo jasmínovou esencí a vaše chuťové buňky bílým čajem.

Lázně na pokoji a jacuzzi u bazénů

Hosté si mohou vychutnat skutečnou oázu relaxace s procedurami na pokojích, služba je na vyžádání na recepci. Po té, co si vyberete některou z procedur Valor, Serenity, Zen nebo Amor, přemění hotelový personál koupelnu vašeho pokoje na místnost působivě vyzdobenou parfémovanými svíčkami a doplněnou esencemi, intimní hudbou a dobrým čajem. Ve venkovní části si můžete ve dvou vířivkách hned vedle druhého bazénu a velmi blízko salonu krásy a fitness centra vychutnat bublinkovou lázeň.

Isla La Gomera

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE