NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

La Palma Romántica Hotel Spa

Spa a centra talasoterapie Spa a centra talasoterapie na ostrově La Palma

Lázně v hotelu pro romantický odpočinek

Skvělé místo pro krátké odskočení, kde se nabažíte přírodou a necháte se unášet intenzivní zelenou krajinou. La Palma Romántica Hotel Spa se nachází na severu ostrova La Palma, pouhý kilometr od města Barlovento. Budova s typicky kanárskými balkony je ideální pro odpočinkové kúry: zvláštní kout určený k relaxaci nabízí lázně s vnitřním bazénem, saunou a vířivkou, fitness centrum a solárium. Skvělá kompenzace po náročném dni stráveném pěší turistikou v horách.

Klimatizovaný bazén a relaxační masáže uprostřed lesa

Vnitřní klimatizovaný bazén ve tvaru podkovy odděluje od exteriéru několikero prosklených dveří. Jimi dovnitř prostupují sluneční paprsky a prolíná krajina s hustým lesem. Pro ty, kdo se chce zbavit toxinů, je tu sauna a turecká lázeň, pro vyznavače bublinek - vířivka. Hotel nabízí také kompletní servis masáží, a to pouze na objednávku. K možnostem patří například relaxační masáže, elektrostimulace svalů anebo lymfatické drenáže, velmi účinné pro odvodnění.

Isla La Palma

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE