NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Spa centrum Centro Aqua Princess

Centro Aqua Princess Spa a centra talasoterapie na ostrově La Palma
Centro Aqua Princess Spa a centra talasoterapie na ostrově La Palma
Centro Aqua Princess Spa a centra talasoterapie na ostrově La Palma

Fantastické lázně na pobřeží Fuencaliente

Součástí hotelu Teneguía Princess situovaného přímo u pláže na jihu ostrova La Palma je i fantastické zařízení Centro Aqua Princess, lázně začleněné do krásných a svěžích venkovních prostor. Od zahrad s banánovníky, pláže s umělým pískem a restaurace rezortu ho oddělují pouze okna. Příroda vás obklopuje i během chvil, kdy si v na lehátkách v bublinkové lázni, ve vířivce nebo pod vodopády a chrliči masírujícími krk v termálním bazénu vychutnáváte moře.

Tradiční kanárská masáž a luxusní lehátka

Mezi procedurami všeho druhu, např. vinoterapií, čokoládovou terapií nebo saunou či sprchami Vichy vyniká tradiční kanárská masáž. Jedinečná směs aloe vera, medu a mořské soli vás odmění jemnou a hladkou pokožkou, jak slibuje procedura Fuego de sol (Sluneční oheň), tělový rituál na bázi rozmarýnového oleje. Pro psychedelické pokušení tu jsou luxusní vany s vodními tryskami a uklidňujícími barvami. O skvělé zakončení dne v lázních se postarají komfortní vodní lůžka.

Isla La Palma

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE