NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Spa Hesperia Lanzarote

Spa Hesperia Lanzarote Spa a centra talasoterapie na Lanzarote
Spa Hesperia Lanzarote Spa a centra talasoterapie na Lanzarote

Termální bazén s mramorovými oblouky v Puerto Calero

Bazén z obou stran ohraničený římskými oblouky z mramoru nabízí příjemnou a intimní atmosféru, typickou pro lázně hotelu Hesperia Lanzarote. Nachází se na jihu ostrova v turistické lokalitě Puerto Calero. Relaxační prostředí v teplých tónech otevírá své dveře všem druhům zážitků: masážní trysky pro masáž zad, jacuzzi se studenou i teplou vodou, kruhové sprchy a turecká lázeň. Povzbuzující procedura o délce jedné a půl hodiny osvěží vaše tělo i mysl.

Služba Sport-In pro sportovce a romantické koupele pro páry

Najdete zde od zážitků v lázních až k endorfinům, které se uvolní při službě poskytované sportovcům (Sport In). Exkluzivní balíčky, speciální menu nebo osobní poradenství pro vaši aktivní dovolenou, kterou si můžete užít v tělocvičně nebo při potápění, józe anebo plavbě na kanoi. Úplně jiné a velice působivé jsou zlaté a skořicové koupele s afrodiziakálními oleji, které se používají při romantických koupelích, dále programy pro páry, masáže horkou čokoládou anebo masáž tóny a vibracemi tibetské mísy.

Isla Lanzarote

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE