NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Thalasso Center Princesa Yaiza

Thalasso Center Princesa Yaiza Spa a centra talasoterapie na Lanzarote

Bazén Tisíce a jedné noci v lázních na pláži Playa Blanca

Hvězdná obloha, která oblohou není, ale vypadá tak, impozantní bazén s mořskou vodou, podvodní hudbou a názvem Tisíc a jedna noc připomínajícím slavnou pohádku, to jsou dva nejvýznamnější protagonisté Spa centra Thalasso Center Princesa Yaiza. Moderní lázně na jihu Lanzarote vedou k pláži Dorada a ve své nabídce zahrnují 50 kabin s vlhkými i suchými procedurami, relaxační zóny, turecké lázně a čajovnu. Skutečná oáza pro smysly, která zklidní vaše tělo a uvolní vaši mysl.

Orientální masáže a procedury pro páry

Nabídka procedur s mořskou vodou je skvělá, ještě lepší je ale možnost vybrat si maséra ženského nebo mužského pohlaví a vyzkoušet s nimi různé orientální masáže, silný bod těchto lázní, nebo třeba masáže ajurvédské. Kvalitu kosmetického ošetření zajišťují firmy Carita a Thalion a v aromaterapii se využívají produkty luxusní britské firmy Aromatherapy Associates. Vedle mikropigmentace, poradenství v oblasti krásy anebo novinky v procedurách – světelné punktury – se zde nabízejí i rituály pro dva, např. pokušitelský rituál Paraíso de Yaza (Ráj v Yaze), absolutně uvolňující, který vás přenese do dalekých zemí.

Isla Lanzarote

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE