NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Vitanova Spa

Vitanova Spa Spa a centra talasoterapie na Lanzarote

Lázně s mořskou vodou na pláži Playa Blanca

V těsné blízkosti nejoblíbenější části pobřeží na ostrově Lanzarote – pláži Papagayo – se nachází tisíc metrů čtverečních, kde zapomenete na stres, posílíte své svaly a zlepšíte si srdeční oběh. Odevzdáte se tu požitkům z talasoterapie a z lázní Vitanova Spa začleněných do Dream Gran Castillo Resort na pláži Playa Blanca na jihu ostrova se vrátíte jako znovuzrození. Najdete zde termální bazén s mořskou vodou, saunu a hydromasážní vanu, zábaly těla, ošetření pleti a kompletní nabídku masáží.

Procedura Cocoon pro zlepšení pokožky

Okruh začíná zvlhčujícími zábaly ve studené a teplé vodě v termálním bazénu ve tvaru malého vnitřního jezera, které osvětluje půlkruh vertikálně osazených oken. Jemná hudba a obklopující aroma z kabin vás zve k některé z procedur: pleťová maska z kaviáru skvěle působí proti vráskám a studené zábaly ulehčí nohám. Vysoce účinná procedura Cocoon obnoví vaši pokožku peelingem, masáží hydratačním krémem a tropickým zábalem.

Isla Lanzarote

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE