NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Abama Spa

Lázně Abama Spa a centra talasoterapie na ostrově Tenerife

Lázně s apartmány v koloniálním a safari stylu pro páry

Masáže v orientálním altánku uprostřed krásné zahrady s vodopády, které by mohly klidně posloužit jako filmová kulisa, jsou jednou z nejexotičtějších lázeňských procedur hotelu Abama v letovisku Guía de Isora na jihu ostrova Tenerife. Resort nabízí také žádané rituály pro páry v apartmánech v koloniálním a safari stylu s parními sprchami a exkluzivní nabídkou procedur. Rozsáhlé wellness centrum je úžasným místem rozprostírajícím se na ploše 2 500 m2 ve třech patrech a 10 sálech s poskytováním procedur.

Termální koupele a program Abama Total Wellness

Bazén ve tvaru květiny a s jemnými neonovými záblesky, určený pro hydroterapii, je téměř sochařským dílem. Upoutá pozornost každého klienta termálních lázní. Jedním z klenotů wellness centra, plně inspirovaného římskými lázněmi, je kabina s umělým sněhem, jedna z mála v Evropě, a místnost s vyhřívanými keramickými lehátky a relaxační hudbou. Kromě plánů vytvořených osobními fitness trenéry a rozšířené nabídky procedur nabízí hotel i speciální program Abama Total Wellness, připravovaný klientům přesně na míru.

Isla Tenerife

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE