NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

El Estanque Dorado

El Estanque Dorado Spa a centra talasoterapie na Tenerife
El Estanque Dorado Spa a centra talasoterapie na Tenerife

Lázně ve tvaru thajského chrámu na Tenerife

Do lázní hotelu Royal Garden Villas vedou obdivuhodné vyřezávané dřevěné dveře pocházející z thajského chrámu. I když jsou lázně Estanque Dorado na jihu Tenerife malé, vládne v nich zvláštní kouzlo. V interiéru naleznete vybranou, vyrovnanou, ale čarovnou atmosféru. Tlumené světlo osvětluje bazén z čistého vápence – znak nejvybranějšího luxusu – kolem stojí klasické sloupy a všechno doprovází tichý šelest vodních trysek. V této romantické atmosféře se rozhodujete, jakou masáž, ošetření pleti nebo který z rituálů si dopřát po termálním okruhu.

Rituál královny Kleopatry v lázeňském sále se Šalamounovými sloupy

Z nádherného lázeňského bazénu přejdete do neméně působivé vany se Šalamounovými sloupy. Zde si vychutnáte koupel Talaso pro zpevnění těla nebo koupel Cítrico, která zjemní vaši pokožku. Milovníci výrobků firmy Alquimia si určitě dopřejí rituál královny Kleopatry, spočívající v masáži těla vybraným olejem španělské značky. Procedur k ošetření obličeje je spousta, nabízí se i sedmdesátiminutová alternativa srovnatelná s účinkem botoxu, dále balíčky ošetření pro muže a speciální procedury pro těhotné a páry.

Isla Tenerife

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE