NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Spa by Clarins Gran Meliá Palacio de Isora

Spa by Clarins - Tenerife
Spa by Clarins - Tenerife
Spa by Clarins - Tenerife
Spa by Clarins - Tenerife
Spa by Clarins - Tenerife
Spa by Clarins - Tenerife

Lázně v luxusním hotelu Gran Meliá Palacio de Isora

Chladné a mírně parfémované osušky, koupele pod širým nebem s růžovými okvětními lístky a aromatickými esencemi a kosmetika od firmy Natura Bissé. To jsou jen některé okamžiky hýčkání, které vám nabízí lázně Yhi Spa. Pohádkový areál pohody a krásy v luxusním hotelu Gran Meliá Palacio de Isora na jihu ostrova Tenerife má rozlohu 2 000 metrů čtverečních. K dispozici je obdélníkový hydrotermální bazén, koupání v přirozeném světle a čistý a nádherný design, příznačný pro celý rezort.

Odpočinek v centru vodních rituálů

Razítko moderního pojetí a avantgardy se otisklo do všech prostor lázní Yhi Spa, zvláště do odpočinkového sálu s ultramoderními lehátky a tlumeným světlem. Ale také do centra vodních rituálů se saunami, sprchami pro léčbu barevným světlem, venkovními kabinami a zónou zen, kde celý hodinový okruh končí. Vybrat si některou z procedur není snadné, nabídka je velmi široká. Nicméně jednou z nejoblíbenějších je „ready for sun", vyživující procedura, která připraví vaši pokožku před opalováním a je ideální k dosažení perfektního zbarvení.

Isla Tenerife

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE