Finca Salamanca

Ideální ubytování pro rodiny na jihu Tenerife
Ze zahrádky restaurace vypadá Finca Salamanca jako jedna ze staletých haciend tyčících se uprostřed ovocných sadů − v tomto případě stovek hruškovců s avokády. Recepce splývá s prostředím i přes červenavou barvu schodiště. Tento venkovský hotel na jihovýchodě Tenerife je ideálním místem pro rodiny. Vše zde má velké rozměry, od mocného fíkusu až po neméně ohromující kaktus za dřevěným plotem.
Hotel s gurmánskou restaurací v Güímaru
Esence tohoto hotelu v Güímaru tkví v exteriéru – v rozsáhlých zahradách jako stvořených k procházkám, ve stínu stromů, v trávě nebo v malém, ale pohodlném bazénu. Restaurace je určena milovníkům gurmánské kuchyně a prostorů s vlastním charakterem. Jeho kamenné zdi, kované lampy a vysoké stropy podkrovního stylu se nacházejí před hezkou zasklenou jídelnou, kde se podávají pokrmy, které jsou skutečným lákadlem – stejně tak jako ubytování v chatce s jacuzzi, skvělé pro páry.
Parking
Restaurant
Room service
Pool

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045