Hotel Casablanca

Samostatně stojící venkovské útočiště na severu ostrova Tenerife
Jednoznačným znamením, že venkovský hotel Casablanca je již nablízku, je bronzová socha ztrápeného domorodého krále guančů střežícího vyhlídku El Lance. Po necelých dvou kilometrech po silnici do obce Icod el Alto na severu Tenerife se na samotě objeví tento venkovský dům stojící uprostřed ničeho, tedy uprostřed rozsáhlých bramborových polí, ovocných sadů a svahů padajících do rokle Ruiz. Určený přesně k tomu, abyste byli sami a procházeli se přírodou, aniž byste museli na cokoli myslet.
Úžasná terasa ve zrestaurovaném domě z 18. století
Jakmile vstoupíte skrz dřevěnou vstupní bránu, což je výsada pouze pro hosty, váš zrak utkví na obří terase. Tato terasa stojí jako velký taneční sál umístěný venku před zaskleným salonem-jídelnou, vedle hezkého krytého bazénu s půlkruhovým stropem, kam máte hned chuť skočit. Pokoje nacházející se ve dvou úrovních odpovídají původní struktuře domu, která se datuje do 18. století. Stropy a podlahy mají ze dřeva. To ostatní je už jen klid a čerstvý vzduch mezi dračinci, hortenziemi a hruškovci s avokády.
Airport distance
39.5 km
Restaurant
Room service
WiFi
Pool
Localidad
Los Realejos

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045