Hotel La Quinta Roja

Nádherný hotel na náměstí v Garachicu
Když má hotel historii, je cítit, jakmile překročíte jeho práh. To je případ nádherného šlechtického domu La Quinta Roja na severu Tenerife, který přestál sopečný výbuch před třemi staletími. Stojí přímo na náměstí Svobody, La Libertad, v kouzelném městečku Garachico. Je impozantní díky červenobéžové fasádě, nádhernému kamennému schodišti a vnitřnímu patiu, které má vedle ševelící kašny a krásných květin svou duši.
Zasklený čtenářský salon ve starobylém mudéjarském balkonu
Lýková křesla a květiny velikosti „king size“ na dvoře vzhlížejí k nádherné galerii vytesané ze dřeva kanárských borovic, které spolu s přírodními materiály najdete též v pokojích. Přestože vše oplývá kouzlem, zvláště se doporučuje strávit chvilku poklidným čtením v zaskleném salonku − starobylém mudéjarském balkonu − s vyhlídkou na kostel sv. Anny, posnídat sladké domácí pečivo na terase a ochutnat dobrou kuchyni místních restaurací. A je toho víc: kola na projížďky a chvíle s cvičením Pilates, obojí laskavost hotelu.
Airport distance
51.8km
Restaurant
Room service
WiFi
Localidad
Garachico

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045