Parador de las Cañadas del Teide

Jedinečný hotel v Las Cañadas del Teide
Ubytování v hotelu Parador de Las Cañadas del Teide je skutečné privilegium, které si vychutnáte od prvního až do posledního slunečního paprsku. Tato emblematická budova je jediným hotelem v Národním parku El Teide, uprostřed ostrova Tenerife. Zde můžete jako z první řady pozorovat přírodní scenérii obklopující nejvyšší horu Španělska. V zimě ji jen zřídkakdy pokryje sníh a na jaře ji pokrývá kručina a hadince, původní rostlinné druhy. Noci plné hvězd zde stojí skutečně zato.
Večeřet v restauraci a pozorovat hvězdnou oblohu
Exteriér obklopující parador je úžasný a interiér taktéž, ve stylu příjemného horského luxusního ubytování. Oblíbenými zákoutími jsou salon s krbem a restaurace, klasická a obnovená. Zde si můžete dát syté puchero a pozorovat přitom zpoza skla horu El Teide. S županem na dosah ruky si také můžete dopřát několik temp v krytém venkovním bazénu. Kromě odpočinku v pokoji si v noci můžete užívat příjemného povídání a pozorování hvězdné oblohy. K tomu jsou zde pro hosty zdarma připraveny dva dalekohledy.
Airport distance
61.7 km
Environment
Venkovské
Gym
Parking
Restaurant
Room service
Trekking routes
Pool
Localidad
La Orotava

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Vodu a klimatizaci v pokoji používejte zodpovědně. Pokud to není nutné, vyhněte se každodennímu praní ručníků a ložního prádla.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Neodhazujte nedopalky cigaret na zem.
- Zodpovědně se zdržujte v zařízeních a dodržujte pokyny ubytovatele.
- Respektujte ostatní osoby ubytované v zařízení.
Štítky
Etiquetas
1
262
262
10045