NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Muzeum sýrů majorero

Muzeum sýrů majorero na ostrově Fuerteventura
Muzeum sýrů majorero na ostrově Fuerteventura
Muzeum sýrů majorero na ostrově Fuerteventura

Znalost kultury skotu a sýrů

Muzeum sýrů majorero se nachází v komplexu Molino de Antigua, který se nachází ve středovýchodní části Fuerteventury. Ideální prostředí k prohlídce krásných zahrad a návštěvy obchodního řemesla a produktů zemědělské a hospodářské části ostrova. Díky více než 500 metrům čtverečních výstavní plochy, s panely s podrobnými vysvětlivky v několika jazycích, umožňují návštěvníkům seznámit se s historií kultury skotu a sýrů ostrova Fuerteventura, se zvláštním důrazem na kozy majorera a jejich přirozené prostředí.

Degustace a ochutnávka sýrů

Muzeum nabízí prohlídku vývoje všech sýrových továren na ostrově Fuerteventura a označení původu sýra majorero, kde lze poznat techniky a pracovní nástroje. Jeho struktura je prezentována velmi poučně, s povrchem rozloženým do několika tematických oblastí. Kromě prostoru určeného pro školení mají ideální místnost pro ochutnávku sýrů. Pobyt ve městečku Antigua může být zakončen návštěvou kostela, kde se milovníci svatého umění mohou těšit na malby duší a různé sochy.

Isla Fuerteventura

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE