NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Vinné sklepy Las Tirajanas

Vinné sklepy Las Tirajanas + Vinné sklepy na ostrově Gran Canaria
Vinné sklepy Las Tirajanas + Vinné sklepy na ostrově Gran Canaria
Vinné sklepy Las Tirajanas + Vinné sklepy na ostrově Gran Canaria

Osm vín, která reprezentují ostrov Gran Canaria

Vinný sklep Las Tirajanas se nachází v lokalitě Tunte v jižní oblasti ostrova Gran Canaria. Jeho vína jsou zpracovávána ze sklizní přivážených společníky tohoto sklípku z různých oblastí ostrova, kde jsou sbírány hrozny, jež se vyznačují různými mikroklimaty. Tento vinný sklípek je otevřen návštěvám každý den (kromě svátků) a nabízí dvě možnosti, jak poznat jeho zařízení a ochutnat osm druhů vín zpracovaných z hroznů těchto bílých odrůd: Malvaz, Verijadiego, Albillo, Verdello, Listán a Muscatel.

Komentované ochutnávky vín a řemeslné výrobky

Při prohlídce vinných sklepů Las Tirajanas je možné se seznámit s vinařskou kulturou ostrova Gran Canaria s komentovanými ochutnávkami a jejich hlavními víny. Dále lze po dobu jedné hodiny kombinovat tři druhy vín s degustací gurmánských produktů, které jsou typické pro tuto oblast, jako je olej, ručně zpracovaný sýr a olivy se sladkokyselým nálevem a pečivem. K tomu, abyste si návštěvu zcela vychutnali, je zapotřebí provést rezervaci.

Isla Gran Canaria

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE