NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Vinařství Martinón

Vinařství Martinón na ostrově Lanzarote
Vinařství Martinón na ostrově Lanzarote

Ekologické vinařství

Tyto krásné vinice, které se nacházejí se ve městečku Masdache, v jižní centrální oblasti ostrova Lanzarote, založila v roce 2006 rodina Martinonů, která se rozhodla zahájit vzrušující projekt. S ohledem na ekologické vinohradnictví a využíváním nových technologií dokáží vyrábět mimořádné vína z Malvasie. Okolí těchto vinařství se vyznačuje množstvím vinic a hojností hroznů. Kamenné zdi, díry a příkopy v harmonií s krajinou vytvářejí nádhernou scenérii.

První víno 100% Malvasía de Lanzarote

Vinařství Martinón každý den pracuje na výrobě vynikajících a kvalitních vín. K dosažení svého cíle uvedli své první Martinónské víno 100% Malvasía de Lanzarote s odvážným a minimalistickým štítkem a syntetickou zarážkou pro lepší zachování jeho mladistvosti. Vinice pořádají zajímavé prohlídky s průvodcem, jenž jsou ideální pro vychutnávání jejich vín, ochutnávku lahodného občerstvení a objevování velkolepých koutů v Masdache.

Isla Lanzarote

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB
Ano

Ano

Ano

Ano

ZJISTĚTE