NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Vinařství Bodega El Lomo

Vinařství El Lomo na Tenerife
Vinařství El Lomo na Tenerife
Vinařství El Lomo na Tenerife

Zrenovované vinařství ve svažitém terénu

Vinařství Bodega El Lomo se rozkládá na ploše 30 000 km² v severní části ostrova Tenerife, v malebném městečku Tegueste. Mezi jeho moderní vybavení patří také laboratoř a degustační sál. Kromě sklepů určených ke zpracování vína, disponuje dalšími prostory pro zrání vín v sudech. Svislý terén, s pěti metry vertikálního spádu, umožňuje provádět všechny procesy díky gravitaci bez použití čerpadel, které by snížily kvalitu moštu.

Prohlídky s průvodcem a degustace

Během prohlídky můžete shlédnout vybavení vinařství a obdivovat nádherné vinice a okolí krajinu. Prohlídka končí degustací vím spojenou s občerstvením. Vinařství vyrábí červená, růžová, bílá a monovarietální vína pod značkou „El Lomo“ a D.O. Tacoronte-Acentejo. Moderně zařízené vinařství je snadno dostupné, disponuje toaletami a parkovištěm. Degustační sál má kapacitu pro 80 osob a je vybaven krásnými stoly z rohovníku. Ve vinařství se také koná mnoho oslav k různým příležitostem.

Isla Tenerife

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB
Ano

Ano

ZJISTĚTE