NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Vinné sklepy Monje

Vinné sklepy Monje + Vinné sklepy na ostrově Tenerife
Vinné sklepy Monje + Vinné sklepy na ostrově Tenerife
Vinné sklepy Monje + Vinné sklepy na ostrově Tenerife

Výroba dorého vína od 18. století

Vinný sklípek Monje, který je situován v El Sauzal na severu ostrova Tenerife, byl postaven v roce 1956, i když rodina Monje vyrábí vína už od 18. století. Nachází se mezi mořem a horami s výhledem na údolí La Orotava, má kapacitu pro tisíce litrů a zpracovává vlastní hrozny z vinic, které mají přes půl století. Návštěvy vinných sklepů probíhají od 10.00 do 19.00 hodin za účelem ochutnat vína a aperitivy. Kromě pondělí je zde otevřena od 11.00 do 18.00 hodin restaurace s terasou.

Vlastní sklizeň ve vinicích, které hledí na moře

Vinné sklepy Monje, které se nacházejí v výšce 600 metrů nad mořem a disponují velkým parkovištěm, lisují hrozny odrůd Listán Negro a Blanco, Negramoll, Tintilla, Vijariego Negra a Marmajuelo. Převážně zpracovávají červená vína, která vynikají svou osobitostí, atraktivním zbarvením a minerálními a ovocnými vůněmi. Jejich značek mají omezenou výrobu s označením původu Tacoronte-Acentejo de Tenerife. V jejich obchodě-klubu s vínem nabízí vinné sklepy Monje také marmelády, med, sladkokyselé nálevy a přírodní soli.

Isla Tenerife

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE