NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Vinný sklípek Valle de Güímar

Vinný sklípek Valle de Güímar + Vinné sklepy na Tenerife
Vinný sklípek Valle de Güímar + Vinné sklepy na Tenerife
Vinný sklípek Valle de Güímar + Vinné sklepy na Tenerife

Víno z hroznů od více než dvou set zemědělců z Tenerife

Oblastní vinný sklípek Valle de Güímar se nachází v obci Arafo na jihovýchodě ostrova Tenerife. Součástí jeho zařízení s kapacitou pro zpracování jednoho milionu litrů vína jsou místnosti určené k vinobraní, fermentaci, skladování, zrání a sušení. Dále disponuje rozlehlými zahradami a parkovištěm. Pro svou výrobu využívá úrody od dvou stovek zemědělců z údolí Güímar, jejichž 1.500 hektarů vinic se nachází ve výšce mezi 200 a 1.500 metrů nad mořem.

Sopečná půda u jedné z nejvýše situovaných vinic v Evropě

V této jihovýchodní části ostrova Tenerife, která je jednou z nejvýše položených vinařských oblastí v Evropě, těží víno z kvality vulkanické půdy, konstantní převahy pasátových větrů, dostatku světla a mírného klimatu. Veškerá červená i bílá vína jsou chráněna značkou původu Valle de Güímar. Vinný sklípek přijímá prohlídky svých zařízení vedené průvodcem včetně ochutnávek vín, a to od pondělí do soboty v předem dohodnutou hodinu.

Isla Tenerife

For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

PŘEJDĚTE NA WEB

ZJISTĚTE