NA POSLEDNÍ CHVÍLI: Koronavirus (COVID-19) zde

Nejlepší místo pro tréning
profesionálních sportovců

Zjisti, proč jsou Kanárské ostrovy ideální destinací pro sportovce: přímé spojení s více než 130 evropskými městy, navíc jejich záviděníhodné podnebí, které skvěle vyhovuje potřebám špičkových sportovců. Ubytuj se v jednom z klidných středisek a trénuj v centrech vrcholového sportu obklopených neuvěřitenou krajinou ostrovů.

1
Nejlepší podnebí pro vrcholové sportovce
Nejlepší podnebí pro vrcholové sportovce

Nedovol, aby jeden špatný den překazil tvůj tréning. Kanárské ostrovy se s 4 800 hodinami světla ročně a ojedinělými srážkami postarají o to, aby tě nic nezastavilo na tvé cestě na vrchol. Uteč extrémnímu teplu a zimě do nejlepšího podnebí na světě (průměrně 19°C v zimě a 23°C v létě).

2
Centra vrcholového sportu
Centra vrcholového sportu

Na Kanárských ostrovech se nachází široká nabídka zařízení pro vrcholové sportovce, které ti pomohou dosáhnout další úrovně. Nabídku ubytování dokonale přizpůsobenému potřebám sportovců doplňují služby vysoce kvalifikovaných odborníků, zdravotnické služby, hypoxické komory nebo DLF telemetrie.

3
Tréning na čerstvém vzduchu a
v přirozeném prostředí
Tréning na čerstvém vzduchu a
v přirozeném prostředí

Zkombinuj svůj tréning ve sportovním centru s cvičením v nepřekonatelném prostředím: v přírodě. Kanárské ostrovy jsou ideální pro provozování vodních sportů a také ke zvýšení výkonnosti díky nadmořské výšce. Kromě toho je na ostrovech díky jejich sopečnému původu velmi snadné rychle vystoupat od hladiny moře do 1800 m, terén ostrova je posetý svahy a vrcholky.

4
Regenerace a možnosti pro
aktivní odpočinek
Regenerace a možnosti pro
aktivní odpočinek

Využij optimálně svůj čas na odpočinek a na širokou škálu možností, kterou ti nabízí Kanárské ostrovy. Golfová hřiště, pláže a turistické stezky ti umožní provozovat další sporty a procvičovat tak jiné druhy svalů, což zabrání jejich poškození. Navíc jsou Kanárské ostrovy od řeckých dob vyhlášenou destinací díky svým zdraví prospěšným vlastnostem, takže můžete urychlit své zotavení přírodními terapiemi vulkanického původu, lázeňskou kůrou a tajnou zbraní ostrovů - slunečním světlem.

Objev všechny prostory, zařízení, události a služby pro sportovce na webové stránce:

www.trainingnonstop.com