Paragliding v oblasti Izaña

Jeden z nejlepších letů v nejvyšší oblasti Španělska

Oblast Izaña, která se nachází ve středu ostrova Tenerife, má vše, a proto se zde koná jeden z nejlepších letů ve Španělsku. Jedná se o nejvyšší klouzavý let s největším výškovým rozdílem v zemi a jedním z největších v Evropě. Tento let startující z bodu umístěného v Národním parku sopky Teide, která je nejvyšší horou ve Španělsku, se realizuje z 2.200 metrů nad mořem až po nulovou výšku a nabízí dvě úžasná klesání - na severním pobřeží ostrova Tenerife a na jižním svahu.

Ideální let pro experty i amatéry

Při letu směrem na sever ostrova Tenerife je možné spatřit nádherné údolí La Orotava, Los Realejos a turistickou destinaci Puerto de la Cruz a pokud volba padne na jih, pak si lze vychutnat úžasný výhled na Arafo, Candelaria a údolí Güímar. Jedná se o ideální prostor jak pro experty tak i pro amatéry. Jelikož lety v oblasti Izaña jsou klidné, bez škubání, s mírnými větry slabé intenzity, doporučuje se zde skákat.

Výška
2.200 metros
Localidad
La Orotava

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nunca dejes residuos de ningún tipo en el entorno, incluidas las colillas. Los restos de comida contribuyen a la proliferación de roedores y gatos asilvestrados que suponen una grave amenaza para la fauna.
- Respeta a los animales, no los molestes ni los alimentes. Si ves algún ejemplar herido, puedes avisar en el teléfono de emergencias 112. Tampoco arranques flores o plantas.
- No recojas ni te lleves piedras o cualquier otro elemento del medio natural. Tampoco lo modifiques amontonándolas para realizar las tristemente famosas “torres”.
- No practiques actividades deportivas fuera de las áreas permitidas.
1
257
13
262
10045