Maspalomas Golf

Golfové hřiště obklopené Dunas de Maspalomas

Hřiště navrhl v roce 1968 slavný architekt golfových hřišť Mackenzie Ross. Maspalomas Golf má tu výsadu, že je obklopeno národním parkem Dunas de Maspalomas. Nachází se v turistickém centru Maspalomas, na jihu ostrova Gran Canaria. Nabízí mimořádné výhledy na obrovské dunové pole se žlutým pískem a Atlantickým oceánem v pozadí. Mořský vánek a teplé sluneční paprsky dělají ze hry příjemnou zkušenost kdykoliv během roku.

Golfový trénink a pilates na Gran Canaria

Příjemný design Maspalomas Golf nabízí ploché a široké hřiště s širokými uličkami, kde můžete silně střílet, aniž byste museli mít strach, že míček ztratíte. Proto je zdejších 18 jamek, strategicky obklopených bunkery ze žlutého písku, ideální pro golfový trénink pro vysoké hendikepy. Hřiště také nabízí možnost cvičit pilates, zlepšit si tak fyzickou kondici, získat větší odolnost a sílu a napravit si postoj. Nebo si jej můžete zvolit jen jako relaxaci pro váš doprovod.

Even
73
Handicap
36
Hole number
18
Round time
4 horas
Buggy
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
Maspalomas
For the latest available information about opening hours, reservations, locations and contact details, see the official website.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
2
258
13
262
10045