Golf del Sur

Golfové hřiště, kde probíhají mezinárodní utkání

Golf del Sur je golfové hřiště, na kterém padlo několik světových rekordů a jež bylo svědkem několika světových šampionátů. Jako příklad můžeme uvést Shell Wonderful World of Golf z roku 1995, při kterém se střetli Ernie Els a Phil Mickelsone, nebo ženské open golf Tenerife Ladies Open v roce 2002. Hřiště navrhl v roce 1987 slavný designér Pepe Gancedo a následně bylo přetvořeno profesionálním golfistou Manuelem Piñero v roce 2005. Nachází se na jihu ostrova Tenerife.

Zahrajte si golf na Tenerife v blízkosti letiště Reina Sofía

Golf del Sur leží pouhých pět minut od letiště Reina Sofía. Je to první hřiště na Kanárských ostrovech, které nabízí tři soutěžní okruhy s různými charakteristikami. Výrazné jsou bunkry z černého písku s výhledem na moře, které kontrastují s různými jezírky a okrovým útesem. Dále vyniká jamka 2 par tři o délce 193 metrů, s velkými greeny a širokými uličkami. Je zcela mimořádná a zároveň obtížná, protože green je obklopená obrovským bunkrem z vulkanického písku.

Even
72
Handicap
36
Hole number
27
Round time
4.30 horas
Buggy
Catering
Club rental
Parking
School
Pitching area
Putting green
Localidad
San Miguel de Abona
Para consultar toda la información disponible y actualizada sobre horarios, reservas, localización y contacto accede a la web oficial.

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nikdy nenechávejte na místě žádné odpadky, včetně nedopalků cigaret. Potravinový odpad přispívá k množení hlodavců a divokých koček.
- Používejte odpadkové koše a pokud je to možné, vyhazujte předem vytříděný odpad do příslušného kontejneru.
- Používejte zařízení zodpovědně a podle pokynů centra.
1
258
13
262
10045