Muzeum města a moře

Historie města a jeho vztah k moři

Muzeum města a moře se nachází v pevnosti Castillo de Mata, historické enklávě, která byla součástí města a jeho obranného systému, a která se nachází poblíž čtvrtě Triana v Las Palmas na ostrově Gran Canaria. Muzeum návštěvníky seznámí s více než pěti staletími historie města spojené s mořem. Muzeum určitě stojí za vaši návštěvu. V tomto památkově chráněném objektu, který je klenotem hlavního města, se ponoříte do jeho minulosti.

Významné kulturní místo v hlavním městě

Pevnost Castillo de Mata byla zcela zrestaurována a tvoří významnou kulturní památku v Las Palmas na Kanárských ostrovech. Pevnost Castillo de Mata byla v minulosti součástí obranných zdí a hrála zásadní roli při útocích pirátů. Toto muzeum je určitě vhodným místem k prohloubení akademického vzdělávání díky různým vzdělávacím centrům. Kromě bezplatného vstupu a poznání historie města od patnáctého století až po současnost muzeum nabízí také prohlídky pro skupiny, které je třeba si předem domluvit.

Parking
Wifi
Is accessible
Localidad
Las Palmas de Gran Canaria

TENERIFE

TENERIFE

GRAN CANARIA

GRAN CANARIA

FUERTEVENTURA

FUERTEVENTURA

LANZAROTE

LANZAROTE

LA GRACIOSA

LA GRACIOSA

LA GOMERA

LA GOMERA

LA PALMA

LA PALMA

EL HIERRO

EL HIERRO
Udržitelnost
Sostenibilidad
- Nefotografujte s bleskem. Mohly by poškodit umělecky a kulturně hodnotná díla.
- Používejte odpadkové koše a pokud možno vyhazujte již dříve vytříděný odpad do příslušného kontejneru. Ve výstavních halách nejezte jídlo.
- Dávejte si pozor na batoh nebo tašku, abyste při pohybu nenarazili do žádného předmětu.
- Snažte se mlčet nebo mluvit potichu, abyste nerušili ostatní návštěvníky.
2
11
262
10045